• L'vivs'ka hazeta
  • 2007-07-17 LVG-No. 121
  • Size: 3.8 Kbytes.
  • Page:
  • Words: 603

Зима серед літа

Автор: Олег Пущинський

У Львівському цирку - феєрична програма

Московського цирку на льоду.

Керівництву Львівського цирку вкотре вдалося здивувати глядачів. В розпал літа - традиційно "мертвого" циркового сезону - до нашого міста завітало яскраве шоу, всі номери в якому виконують на ковзанах. Лід, відкриємо таємницю, звичайно ж, не справжній, однак враження від виступів артистів від цього, можете повірити, нітрохи не гірше.

Художньому керівникові програми Московського цирку на льоду Наталії Абрамовій вдалося поєднати всі жанри циркового мистецтва і яскраві хореографічні композиції. Відкривають програму традиційні російські казкові персонажі - діди морози та снігуроньки, які водять хороводи на ковзанах. Загалом запальних танцювальних номерів з елементами суто циркових трюків у програмі безліч, причому інтернаціональних.

Танцювально-акробатична композиція "Вертушки "Заклинання" під керівництвом Дмитра Полякова явно навіяна шаманськими танцями народів Крайньої Півночі. Режисер Тетяна Степанова поставила надзвичайно ритмічний номер, який буквально заворожує глядачів. А "Групові танцжонглери" під керівництвом Віри Ізотової завзято й легко танцюють і одночасно жонглюють булавами в ритмі запальної самби.

"Веломоторевю" під керівництвом Кирила Абрамова має американське підгрунтя. Весь льодовий майданчик заповнений артистами, які танцюють, балансуючи на моноциклах і велосипедах, при цьому їм удається не заплутатися у вигадливих малюнках чудового групового танцю. А як же без запальної циганки! Катя Абаньчева демонструє на арені під звуки циганських наспівів чудеса віртуозного володіння обручами. Дівчина бере участь у декількох номерах програми, але цей - найулюбленіший.

Утім не забуваймо, що ми - в цирку. Один із найскладніших жанрів циркового мистецтва називається "Російська палиця". Цей номер не просто дається й на звичайній арені, а тут хлопці втримують жердину в постійному русі на льоду (!). Андрієві Садоф'єву з партнерами вдалося те, чого сьогодні немає в жодній з льодових програм! Не менш заворожуюче видовище - повітряний танець на корд-депарелях у виконанні сестер Анни й Ольги Давгополо! Глядачі навіть не помічають, як ковзани ускладнюють роботу гімнасткам у повітрі, такими пластичними є рухи дівчат.

Уперше катання на ковзанах... на ходулях показали китайські артисти. Багато хто просто не вірив, що це можливо. Проте три "стихії" з Московського цирку на льоду таки довели, що неможливого не існує.

This is an article from EVXpress, a service of East View Information Services that allows you to search across more than 12 million journals and news publications for fee and immediately download full text using your credit card.
Price: $9.00
Delivery: immediate download or e-mail attachment
This content appears in EVXpress under license from the publisher. Inquiries regarding the content should be directed to the publisher directly.